KONST / Litografier / Färglitografi 11811559
nr 1181 1559
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 39/115, motivet: 46x34
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 maj 2018
kl 18:49:57
7/5 15:48:18
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér